sausio 15, 2015

Straipsnių talpinimas

Pastaruoju metu įmonės vis dažniau gauna pasiūlymus naudotis siūlomomis SEO paslaugomis. Viena iš šios paslaugos sudedamųjų dalių – straipsnių talpinimas privačiuose bloguose ar tinklaraščiuose. Jeigu apie Google paieškos sistemai optimizuotų straipsnių rašymą žino daugelis, jų talpinimas kelia gerokai daugiau klausimų. Tam, jog galėtumėte tinkamai įvertinti SEO straipsnių talpinimo paslaugą, Jums derėtų žinoti kelis pagrindinius aspektus.

SEO straipsnis – taisyklinga lietuvių kalba parašytas tekstas, susijęs su Jūsų reklamuojamomis prekėmis ar paslaugomis. Jis lengvai skaitomas ir atitinka optimizavimo kriterijus. Taip pat straipsnyje minimi pasirinkti raktažodžiai, kurie turi nuorodas į Jūsų internetinę svetainę.  Tokiu būdu manipuliuojama Google paieškos robotais, na o viso to rezultatas – kylančios pozicijos paieškos sistemoje.

Straipsnių katalogaitai į paieškos sistemas orientuotos internetinės svetainės, kuriose talpinami SEO straipsniai.

Renkantis internetinius puslapius,  kuriuose talpinsite SEO straipsnius, pirmiausiai dėmesį kreipkite į:

[list icon=“star“ iconcolor=“#1e73be“]

  • Domeno registracijos datą ( kuo senesnis tuo geriau);
  • DA (Domain Authority) –domeno autoritetą;
  • PA (page Authority) – puslapio autoritetą;
  • MozRank;
  • Ahrefs Domain Rank.

[/list]

 

Straipsnių talpinimas –  tai paslauga, apimanti nuolatos besikeičiančias strategijas. Norėdami išgauti pačius geriausius rezultatus, turite orientuotis į tinkamą straipsnių talpinimo grafiką, kokybiškus straipsnius bei aukštą Google autoritetą turinčias internetines svetaines.

Buk1.lt komanda –  Jums gali pasiūlyti ne tik straipsnių rašymą ar talpinimą, tačiau taip pat ir pilną paslaugos paketą.

 

[section bg_position=“top left“ bg_repeat=“no-repeat“ bg_color=“#2997AB“ text_color=“#ffffff“ padding_top=“0″ padding_bottom=“0″ use_container=“yes“ parallax=“no“]
[calltoaction button=“yes“ buttonlabel=“Susisiekite“ link=“/kontaktai“ buttoncolor=“white“ buttonsize=“medium“ buttonstyle=“simple“ button_position=“right“ target_blank=“no“ text_position=“left“]

Sudomino šis pasiūlymas?

[/calltoaction]
[/section]